Wordpress

WordPress Teknoloji Zirvesi

yazar root

Her sene düzenlenen WordPress Teknoloji Zirvesi bu yıl, 26 Mart 2020 tarihinde Kadir Has Üniversitesinde düzenlenecek.

Bugüne kadar Türkiye’de düzenlenen en iddialı WordPress etkinliği olacak “WPTech Summit” birbirinden değerli katılımcılarla düzenlenecek.
E-ticaretten SEO’ya, Hosting hizmetlerinden kullanıcı değerlendirmelerine kadar pek çok konu başlığının yer aldığı WPTech Summit hem meraklılarına, hem de bu alandaki girişimcilere ev sahipliği yapacak.

İnternet sitenizle ilgili aklınıza takılan tüm sorulara ve sitenizin performansını düşüren tüm detaylara kadar birçok konuda bilgi edinebileceğiniz bu etkinlikte öğrendikleriniz, geri dönüşüm performansınızı da hatırı sayılır oranda arttıracak. Ayrıca, etkinliğe katılan katılımcılar WordPress’in Türkiye’deki ve dünyadaki pazar payı ve gelişim bilgileri ile ilgili her detayı açıklayan, en çok tercih edilen eklentileri ve beslendiği sektörlerle birlikte WordPress teknolojisini kullananların yorumlarını da içeren WordPress kitapçığına sahip olabilecekler.

Etkinliğin Konuşmacıları şu şekilde;
Pazarlama Türkiye Founder Ender Satıcı,
WordPress Eğitmeni Ceren Varol,
Asquared WordPress VIP Agency Ant Ekşiler,
Stradiji Founder Mert Erkal,
G4A Studio Dijital Pazarlama ve Reklam Yöneticisi Hasan Yasin TürkYılmaz
R10.Net Kurucusu Coşkun Çetin
Onedio Kıdemli Seo Yöneticisi Metehan Yeşilyurt
Contentus Kurucu Ortağı Serbay Arda Ayzit
Alanadlari.com Domain Uzmanı Mustafa Kuruşçu

#WPTECH hashtagi ile Türkiye’nin en iddialı WordPress etkinliğinde WordPress ekosistemi ile buluşma gerçekleşiyor.
Alanında uzman konuşmacıların değerli sunumları ile WordPress konusunda bilgiye doymak için zirveye katılmanız önemli bir konu. E-ticaret, Seo, Hosting hizmetleri ve sitenizin performansını etkileyen tüm sorulara cevap olacak WPTech Summit etkinliğinde dönüşüm performansını artıracak kaynaklara sahip olacaksınız.

Etkinliğe katılmak için bilet almanız gerekiyor. Bilet fiyatları 100TL + kdv şeklinde. Fakat erken davranırsanız (early bird) 50TL+kdv şeklinde de satın alımı gerçekleştirebilirsiniz.

WPTech Summit 26 Mart Perşembe günü Kadir Has Üniversitesi’nin D Blok Büyük Salon’da düzenlenecektir. Program 09:00 – 17:00 arasında gerçekleşecek, yaka kartı teslimi etkinlik günü 08:30’de başlayacaktır.

About the author

root

Leave a Comment